Vestel Kmd-7601 Kurutma Makinesi

Havale / EFT 18.635,00 ₺
Kredi Kartı 18.635,00 ₺
SÖZLEŞMELİ ELDEN TAKSİT SEÇENEKLERİ
4.051,00 ₺ / 6 AY 24.306,00 ₺
3.240,75 ₺ / 8 AY 25.926,00 ₺
2.754,70 ₺ / 10 AY 27.547,00 ₺
2.363,08 ₺ / 12 AY 28.357,00 ₺
Ürün şuan stoklarımıza mevcut değil, dilerseniz mail adresinizi yazarak ürün stoklara girince size bilgi verelim
Stoğa gelince mail bültenimize kayıt olan müşterilerimiz, ürün stoklara girdiğinde %10 indirim otomatik tanımlanır.
Ürünle ilgili sorularınız için Yardım Merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Senetli alışverişlerde dilediğiniz ürünü kredi kartı kullanmadan taksitlendirerek alabilirsiniz. Elden ödeme seçeneği ile herhangi bir banka tarafından kredilendirmeden dilediğiniz ürün ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Senetli alışveriş süreçlerinde talepte bulunduğunuz ürünü "sepetine ekle" ve "alışverişi tamamla" diyerek ön siparişinizi başarılı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz öncelikle "onay bekliyor" durumunda kalacaktır. Müşteri temsilcimiz sizlerle iletişime geçerek siparişte bulunduğunuz ürün/ürünler niteliğine göre onay süreci devam etmektedir. Bu taleplerin karşılanması durumunda siparişinizin ön onay süreci sonuçlanacaktır.

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme sonucu taleplerin sağlanmaması durumunda siparişiniz 10 gün sonra sistemden otomatik olarak silinecektir.

Ön onay sürecini başarıyla geçmeniz durumunda ürününüz kargoya verilerek sizlere teslim olacaktır.

Vestel Kmd-7601 Kurutma Makinesi

 

 

Vestel Km 7601 7 Kg Kurutma Makinesi Özellikleri

Beyaz eşya kategorisinde birçok ürün yer alıyor. Bunlardan biri de kurutma makineleri oluyor. Kurutma makineleri özellikle kış aylarında kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. Kumtel markası de bu bağlamda kurutma makinesi ürünlerine özen gösteriyor. Vestel Km 7601 7 Kg kurutma makinesi özellikleri, tasarımı ve renkleri ile büyük bir ilgi görüyor. Üstün teknolojik özelliklerden yararlanan Vestel makineler kullanım kolaylığı ile avantaj sağlıyor. Sade ve anlaşılır düğmeler ile tasarlanan makineler kullanıcıların kafa karışıklığı yaşamasını önlüyor. Kurutma makinesinde yer alan sonradan ekle özelliği ile unutulan çamaşırlar makine çalıştırılsa dahi sonradan eklenebiliyor. Çalışan kurutma makinesinin beklet düğmesine basılarak cihaza mola verdiriliyor. Unutulan çamaşırlar makineye eklendikten sonra tekrar çalıştırılabilir. Makinenin tambur içi sıcaklığı 50 derecenin altına düştüğünde ve güvenli su seviyesine ulaşıldığında makine kapağı açılabiliyor. Nikel kaplama kullanan Vestel çamaşır kurutma makineleri kireçlerden korunuyor. Bu özellik makinenin performansını arttırdığı için cihaz uzun yıllar problem çıkarmadan kullanılabiliyor. Narin ve sentetik kumaşa sahip olan kıyafetler kurutma makinesi ile hassas şekilde kurutuluyor. Makine çamaşırların kurutma süresini seçilen programa göre hesaplıyor ve bitiş saatini kullanıcıya gösteriyor. Eko zaman ayarı bulunan kurutma makineleri ile enerji tasarrufu sağlanıyor. Hem yıkama hemde kurutma işlemini gerçekleştiren Vestel makineler ise yer tasarrufu sağlanıyor. Otomatik kırışık önleyici özelliği bulunan kurutma makineleri kıyafetleri çok kırıştırmadan kurutuyor.

Vestel Km 7601 7 Kg Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Vestel kurutma makinesi nasıl kullanılır merak edilen sorular arasında yer alıyor. Vestel kurutma makinesi kullanımı itibari ile standart bir sürece sahip oluyor. Öncelikle yıkanmış olan çamaşırları yerleştirmek gerekiyor. Ardından bu çamaşırlara bağlı olarak uygun bir program belirlenmeli. Bu sayede yıkanan ve kuruyacak olan çamaşırlar en iyi şekilde makineden çıkabiliyor. Aksi durumda çamaşırların sünmesine ve zarar görmesine neden olabiliyor. Seçilen programın ısı ayarını incelemek gerekiyor. Yünlülerde doğru ısıyı uygulamak buna bir örnek olabiliyor. Sonrasında başlat tuşuna basmak yeterli oluyor. Bu süreci Wi-Fi üzerinden de yürütmenin mümkün olduğu ürünler oluyor.

Vestel Kurutma Makinesi Faydaları

Vestel kurutma makinesi faydaları herkese göre değişim gösteriyor. Ancak özellikle zamandan kazandırması ürünün etkisini de arttırıyor. Bu sayede kısa sürede kuruyan çamaşırlar yeniden kullanılabilir hale geliyor. Aynı zamanda zamandan kazandırırken bunu çamaşırları yıpratarak yapmıyor olması önem kazanıyor. Yıpranmadan kuruyan çamaşırların ömrü de daha uzun oluyor. Nem dengesinin ayarlandığı bu ürünlerde ürünler dışarı ıslak olarak çıkmıyor ve istenen kuruluğa erişiyor. Program sayısının çokluğu ile çamaşıra bağlı olarak en uygun tercih yapılabiliyor. Bu sayede çamaşırlar en doğru programlarda, belirlenen süre ve ısı ile kurutuluyor. Vestel kurutma makineleri modellerinde kurutma esnasında 7 kg iç hacminin olması ile birlikte geniş aileler için de rahat bir kullanım sunuyor. Özellikle çok yoğun çalışan insanların, kalabalık evlerin ve çamaşır asmaya uygun yerlerin olmadığı binaların tercihi olarak görülüyor.

 

Ürün Çeşidi
Kurutma Makinesi
Yıkama Kapasitesi (Kg)
Yok
Devir Sayısı
Yok
Kurutma Kapasitesi (Kg)
7
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A +

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin depolarımıza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Sipariş verdiğiniz ürün stoklarda bulunmuyor ise sizlerle iletişime geçilerek ürünün stoklarımıza düşeceği tarihin bilgisi verilir.

Senetli alışverişlerde ise mağazaya giderek başvuru gerçekleştirmeniz gerekir. Başvurunuzun sonrasında sizlerle alakalı senetli alışverişe uygunluk araştırması başlatılır. Bu araştırma 7-10 iş günü içerisinde sonuçlanır. Araştırma sonrasında eğer senetli alışverişe uygunluk araştırmanız pozitif sonuçlanırsa sizlerle iletişime geçilerek tedarik sürecine başlanır.

Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından soyluavm.com garantisi ile sizlere teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

soyluavm.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 5 (beş) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.Ürün İade Koşulları

Ürünü teslim almadan önce kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Kutusunda herhangi bir sorun görüldüğü taktirde görevliye tutanak tutturunuz. Tutanaksız ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.