Masa Takımı ve Sandalye

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .csEFC..

6.835,00

730.25 TL'den başlayan taksitlerle

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .cs9D2..

5.518,00

589.5 TL'den başlayan taksitlerle

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .cs1B1..

8.432,00

900.83 TL'den başlayan taksitlerle

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .csEFC..

5.507,00

588.33 TL'den başlayan taksitlerle

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .csEFC..

8.186,00

874.58 TL'den başlayan taksitlerle

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .cs43E..

5.423,00

579.42 TL'den başlayan taksitlerle

..

7.775,00

830.67 TL'den başlayan taksitlerle

Masa Takımları ve Sandalyeler

Senetle alışveriş yaparak satın alabileceğiniz masa takımları ve sandalyeler sayesinde evinizi daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Oturma odası, salon ve mutfak gibi alanlara özel olarak dizayn edilmiş mobilyaları senetli alışveriş opsiyonunu kullanarak sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda ofisinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz mobilyalar da bulunur. Soylu AVM güvencesiyle sahip olabileceğiniz birbirinden özel mobilyaları elden taksitli alışveriş gerçekleştirerek satın alabilirsiniz. Kredi kartsız alışveriş özelliğiyle yaşam alanlarınız için şık ve zarif masa takımlarıyla sandalyelere ulaşabilirsiniz. Tek kişilik modellerin yanı sıra iki, dört ve altı kişilik ürünler de seçiminize sunulur. Senetle alışveriş yapan mağazalar içerisinde yer alan Soylu AVM, zengin ürün seçkisi sayesinde size zevklerinize uygun birçok alternatif sunar. Estetik ayaklara sahip olan masalar ve sandalyeler, evinizdeki odalara zarafet kazandırabilmeniz için üretilir.

Dayanıklı Ahşap Malzemelerin Kullanıldığı Mobilyalara Taksitle Sahip Olun

Üretimlerinde kullanılan sağlam materyallerle kullanıcılarına güven veren masa takımları ile uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tabakların ve bardakların ısısına karşı dayanıklı olan yüzeyleriyle beğeni toplayan bu ürünler, masa takımı fiyatları yönünden de kullanıcılarını memnun eder. Ailenizin nüfusuna bağlı olarak masa takımı modelleri arasından bütçenize uygun ekonomik ürünleri satın alabilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip olan ürün, ebatlarıyla da size birçok alternatif sunar. Masa takımı 4 kişilik ve masa takımı 6 kişilik alternatifler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Açılıp kapatılabilen pratik masalarla alanı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yemek saatlerinde açıp yemeklerden sonra daraltarak küçültebileceğiniz masalar size pratiklik sağlar. Masanıza uygun olan sandalye modelleri arasından seçim yaparak mutfağınızın dekorunu tamamlayabilirsiniz.

Evinizin Farklı Noktalarına Uygun Mobilyaları Kredi Kartsız Satın Alın

Yükseklikleri ve genişlikleri farklılıklar gösteren sandalyeler arasından seçim gerçekleştirerek evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Sandalye fiyatları ekonomik olduğu için, bütçenizi zorlamadan hesaplı ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz. Minderli ve mindersiz şekilde kullanabileceğiniz sandalyeler, evinizi daha kullanışlı ve estetik hale getirmeyi başarır. Mutfak masa takımı modelleri ile uyum gösteren sandalyeler arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek uyumluluk elde edebilirsiniz. Arka kısmında yaslanma alanı bulunan sandalyeler, yemek yerken ve dinlenirken sizin için konfor yaratır. Masalar ve sandalyeler, tasarımlarında yer alan ayaklarla dayanıklılık kazanır. Aynı zamanda denge yaratan ayaklar, bench bahçe masa takımı modellerinde de yer alır. Hafif şekilde üretilen bilgisayar masası çeşitlerine de Soylu AVM aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Çalışırken kullanabileceğiniz ürünler arasında bilgisayar koltuğu da yer alır.

Senetle Sipariş Edebileceğiniz Masa ve Sandalye Çeşitleri

Geniş aileler ve çekirdek aileler için alternatif modelleri içeren bench takımı çeşitlerini inceleyerek eviniz için uygun olan mobilyaları satın alabilirsiniz. Bade masa takımı modelleri, farklı renklere sahip alternatiflerle size zengin olanaklar sunar. Bu olanakları senetle masa takımı satın alarak değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda taksitle masa takımı alabilmenize de olanak tanıyan Soylu AVM sayesinde elden taksitle masa takımı sipariş ederek geniş bir zaman diliminde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnce hatlara sahip olan ve balkon, bahçe gibi alanlarda da kullanabileceğiniz ürünlere kredi kartsız masa takımı sipariş ederek sahip olabilirsiniz. Ergonomik özelliklere sahip tasarımlarıyla beğeni toplayan sandalyelerle konforunuzu artırabilirsiniz. Senetle sandalye ya da taksitle sandalye satın alarak ekonomik bir şekilde bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Elden taksitle sandalye alışverişi özelliği sayesinde kredi kartsız sandalye satın alabilmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Bankacılık işlemleriyle uğraşmak istemeyen kişiler için ideal olan bu özellik kart limitinizin azalmasını da önler. Evinizi daha zarif kılacak masa ve sandalye modellerini şimdi incelemeye başlayarak sipariş edebilirsiniz.