Hakkımızda

       1994 yılında ilk mağazasını İstanbul’da açan Soylu AVM Tic. A. Ş. olarak Mutfak Gereçleri, Mobilya, Küçük Ev Aletleri, Cep Telefonu, Bilgisayar, Beyaz Eşya, Spor Aletleri ve daha bir çok ürün çeşidini tek bir çatı altında sunuyoruz. İstanbul’u takip eden Samsun, Adana, Kayseri, Mersin, Ordu, Karaman ve Türkiye’nin 35 farklı ilinde 500’ü aşkın güler yüzlü çalışanımız ve mağazalarımızla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 100.000 m2’yi aşkın alanımız ile her ay 100.000'leri aşkın müşteri ağırlamak bizler için gurur verici. 2015 yılından itibaren başlatmış olduğumuz büyüme sürecimiz, her sene lokasyonlarımıza yeni yerler ekleyerek hedefimiz devam etmektedir. Hedef kitlemize ulaşma amacımız doğrultusunda mağazalarımızın yanı sıra kurmuş olduğumuz “soyluavm.com” internet satış sitemiz ile stoklarımızda bulunan 48.000’e varan ürün çeşidimizi müşterilerimize sunuyoruz. Türkiye'nin her bölgesine 1 saat uzaklığımız ile lojistik olarak üstün kabiliyetlerimizi müşterilerimiz için kullanmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.


Vizyonumuz;

“Geçmişi koru, geleceği takip et”

       30 yılı aşkın mağazacılık tecrübesiyle hedefimiz ; müşterilerimizin mağaza alışverişi deneyimlerini koruyarak, dijital ortamlarda da aynı mağaza deneyimini yaşatarak  tüm ihtiyaçlarını  1000’i aşkın marka çeşitliliği ile en hızlı, en güvenilir, en güncel ödeme platformları ile ödeme avantajları sunarak müşterilerimize maksimum fayda sağlatabilmektir.

      Çözüm odaklı düşünce yapısıyla müşterilerimize hizmet sağlarken, sektörde  güncel  teknolojilere en erken ulaşmanın mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz.

      Soylu AVM olarak gelecekte oluşacak tüm engelleri  ve problemleri  hoş görü ile karşılayacağız  , 10 milyonu aşkın müşteri gücü  ile her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışacağız.


Misyonumuz;

            Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm kategorilerde diledikleri ürüne en kısa sürede ulaşmalarını sağlamanın yanı sıra, müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlayarak bütçelerini doğru planlamalarında önemli rol oynamaktır.

            Soylu AVM olarak en önemli önceliğimiz, müşterilerimize satış öncesi hizmette iyi olduğumuz kadar satış sonrası hizmetlerde de yanlarında olduğumuzu göstermektir. Bu hizmetleri sağlarken müşteri deneyimini her şeyin üstünde tutup, müşteri mutluluğu odaklı bir iş operasyonu geliştirerek en güncel teknolojilerle müşterilerimize değer yaratabilmektir.