image desc

En fazla kullandığımız teknolojik ürünlerden olan kulaklıkların seçiminde dikkatli davranmakta fayda var. Kulaklıkların sunduğu performans, kalitesi ile aynı orandadır. Peki kulaklık seçimi yaparken zorlanmamak için nelere dikkat etmek gerekir? En iyi kulaklık markaları hangileridir?

Şimdi markalarına göre kulaklıkları inceleyelim…

1- QCY Kulaklık

QCY markası kablosuz ve bluetooth kulaklık modelleriyle öne çıkmayı başarmıştır. Telefon kulaklığı olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir marka olan QCY, uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık modeli arıyorsanız doğru alternatif olacaktır.

2- Plantronics Kulaklık

En çok tercih edilen kulaklık markalarından biri olan Plantronics markasının modellerinde yüksek ses kalitesi, uzun pil ömrü, konforlu yapısı, sesli komut algılama gibi özellikler ön plana çıkmaktadır.

3- Jabra Kulaklık 

Jabra, en iyi kulaklık markaları deyince akla gelen ilk markalardan biridir. Jabra kulaklıklar sık sık telefonla konuşanlar, spor yapanlar ve her an müzik dinlemeyi seven kullanıcılardan büyük ilgi görmektedir. Özellikle bluetooth kulaklık modelleri kablosuz olup sizi kablo kalabalığından kurtarır.

4- Beats Kulaklık

En çok sporsever bireyler tarafından tercih edilen Beats markasında cep telefonunuzla kullanabileceğiniz kulaklık modelleri bulunuyor. Kulaklık modellerinde sunduğu üstün teknolojiler ile kullanıcılardan tam not alan Beats marka kulaklıkların öne çıkan özellikleri arasında; kablosuz kullanılabilme, 12 saate kadar pil ömrü, tere ve suya dayanıklılık, konforu arttıran kulağa ideal oturma, dinamik ve yüksek performanslı ses, RemoteTalk ile gelen aramaları yanıtlama, Siri’yi etkinleştirme ve müziği kontrol edebilme olanağı gibi özellikler mevcuttur.

5- Samsung Kulaklık

Sadece Samsung cihaz kullananlar tarafından değil pek çok Android cep telefonu kullanıcısı tarafından tercih edilen Samsung kulaklık modelleri kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu kulaklıklar arasından ihtiyacınıza göre kablolu ya da kablosuz modellere yönelebilirsiniz. Kablosuz kulaklık kategorisinde son zamanlarda popüler olan Samsung Galaxy Buds, kulak içine yerleştirerek kullanılmakta ve kullanıcıyı en ufak bir kablo zahmetine dahi sokmamaktadır.

6- AKG Kulaklık

Ses kalitesi ile ön plana çıkan AKG markasına ait bluetooth kulaklık modelleri kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. AKG kulaklıklar; spor yaparken, yürürken, seyahat ederken ya da çalışırken kullanabileceğiniz kulaklıklar arasındadır.

7- Sennheiser Kulaklık

Sennheiser, en sevilen kulaklık markalarından biridir ve yeni teknolojilerle sunduğu kulaklık modelleri sıkça tercih edilmektedir. Sennheiser kulaklık modellerinde aktif gürültü engelleme özelliği, kablosuz özgürlük, zengin ses sahnesi, üst düzey materyal kullanımı gibi özellikle bulunmaktadır.

8- SteelSeries Kulaklık

SteelSeries markası kablosuz oyuncu kulaklığı modelleri ile büyük beğeni toplayan markalardan biridir. Marka, oyun oynarken kulaklarınızla rakibinizin konumunu tespit edebilmenize ve çevredeki sesleri çok daha iyi bir şekilde ayırt edebilmenize imkân tanır.

9- Logitech Kulaklık

Özel teknolojiler kullanılarak üretilen Logitech oyuncu kulaklığı modelleri, oyun oynarken eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Logitech kulaklık modelleri yüksek kalite stereo sesler sunar ve hafif tasarımı, katlanabilir ve gürültü dengeleyici mikrofonu, kablo üzerinden ses denetimi gibi avantajlara sahiptir.

10- JBL Kulaklık

Kulak üstü ve kulak içi olmak üzere farklı kullanım amaçları için farklı tasarımlarla üretilmiş olan JBL kulaklıklar dayanıklı, uzun ömürlü oluşu ve kalitesiyle bilinirler. JBL markalı kulaklık modelleri; şık ve tarz sahibi tasarımlarıyla da büyük ilgi görmektedir.

11- Sony Kulaklık

Sony kulaklık markasının modelleri de tıpkı JBL’de olduğu gibi kulak içi ve kulak üstü olmak üzere farklı tasarımlarda üretilmektedir. Markanın aynı zamanda Hi-Fi kulaklık modelleri de mevcuttur.

İhtiyacınız olan kulaklıkları kredi kartı ve kefil şartı olmadan satın alabileceğiniz Soylu AVM’de bütçenizi zorlamanıza gerek yok! Geniş ürün yelpazesi ile göz dolduran Soylu AVM’de elden taksit yöntemiyle ödeme yaparak, ihtiyaçlarınızı giderirken cebinizi de güldürebilirsiniz.