Saklama Kabı ve Servis Seti

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

.cs16182DAB{text-align:left;text-indent:0pt;margin:12pt 0pt 0pt 0pt;line-heigh..

1.468,00 ₺

163.17 TL'den başlayan taksitlerle

.cs81A079E6{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;background-color:#FFFFFF;li..

1.151,00 ₺

127.83 TL'den başlayan taksitlerle

.csFBFBB0FF{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1.3;list-style-..

326,00 ₺

36.92 TL'den başlayan taksitlerle

.csFBFBB0FF{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1.3;list-style-..

314,00 ₺

34.92 TL'den başlayan taksitlerle

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .cs19A..

567,00 ₺

63 TL'den başlayan taksitlerle

.csFBFBB0FF{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1.3;list-style-..

567,00 ₺

63 TL'den başlayan taksitlerle

saklama kabı ve servis setleri

Mutfağınızda saklama kabı ve servis setleri kullanarak yiyeceklerinizi muhafaza etmek ve konuklarınıza bu yiyecekleri sunmak konusunda kolaylık elde edebilirsiniz. Senetle alışveriş yaparak sipariş edebileceğiniz bu yararlı mutfak eşyaları son derece az alan kaplar. Böylece mutfağınızdaki dolapları verimli bir şekilde kullanarak gereçlerinizi saklayabilirsiniz. Senetli alışveriş gerçekleştirmenin sağladığı avantajlardan yararlanarak eviniz için set halindeki saklama kaplarını satın alabilirsiniz. Böylece birbirleriyle uyumlu olan parçaları içeren şık mutfak gereçlerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda elden taksitli alışveriş yaparak Soylu AVM’deki kullanışlı saklama kapları arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı plastik malzemeyle üretilen bu gereçler, saklama kapları fiyatları yönünden son derece cazip modelleri içerir. Kredi kartsız alışveriş opsiyonunu size sunan ve senetle alışveriş yapan mağazalar arasında bulunan Soylu AVM, ebatlarına göre tercih edebileceğiniz çok sayıda saklama kabını sizinle buluşturur.

Farklı Yiyeceklerinizi Taksitle Saklama Kabı Satın Alarak Muhafaza Edin

Kurabiye, kuru yemiş gibi farklı yiyeceklerinizi evinizde güvenli bir şekilde muhafaza edebilmek için saklama kapları modelleri arasında boy gösteren aksesuarları kullanabilirsiniz. Nemden ve rutubetten yiyeceklerinizi koruyarak tazelik sağlayabilmek için saklama kapları çeşitleri arasındaki ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kapaklı tasarımlarıyla dikkat çeken bu aksesuarlar, yiyeceklerinizin havayla temasını kesebilmeniz için de idealdir. Islanma ve tozlanma gibi problemleri önlemenin yanı sıra bayatlama sorununu engellemek için de saklama kaplarının sunduğu özellikleri değerlendirebilirsiniz. Saklama tenceresi servis setleri ile beraber mutfağınızı zenginleştirerek çeşitli sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz. Tencerenizden çıkaracağınız yemekleri servis tabakları ile konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Sofranıza şıklık katmak için yararlanabileceğiniz bu tabakları servis tepsisi üzerine yerleştirerek güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sofranızı Zenginleştiren Aksesuarları Senetle Sipariş Edin

Farklı öğünlerde kullanabileceğiniz servis çatalı çeşitleriyle sofranızı zenginleştirerek konuklarınıza konfor yaşatabilirsiniz. Aynı zamanda servis kaşığı modellerini de kullanarak masanızı misafirleriniz için daha kullanışlı kılabilirsiniz. Uzun süreli şekilde parlaklığını koruyan çatal ve kaşık çeşitleri, bulaşık makinenizde yıkayarak temizleyebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Yemeklerinizi sunarken servis maşası kullanarak yiyeceklerinize elle temas etmeden ikramlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mutfağınızdaki dolaplarda muhafaza edebileceğiniz servis tahtası modelleriyle, sunumlarınızdan önce yiyeceklerinizi düzenli bir şekilde tasnif edebilirsiniz. Pratik gereçler arasında bulunan pasta tabakları ve pasta tabak setleri de size tatlı sunumu yaparken yardımcı olur. Kurabiyelerinizi sunumlarınız için saklamak istediğinizde kurabiyelik modellerinden yardım alabilirsiniz. Sabah saatlerinde aileniz için leziz bir sofra oluşturmak için kahvaltı setleri ile masanızı düzenleyebilirsiniz. Biev servis setleri de size sofranızı hazırlarken kolaylık sağlar.

Mutfağınızın Düzenini Koruyan Ürünlere Senetle Sahip Olun

Dolaplarınızı düzenlerken konfor elde etmek ve alandan tasarruf sağlamak için Korkmaz saklama setleri arasındaki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Baharatlardan çeşitli kuru gıdalara kadar birçok ürünü saklayabileceğiniz setler sayesinde alan kullanımında verimlilik elde edebilirsiniz. Schafer kahvaltı setleri de size mutfağınızı düzenlerken yardımcı olur. Isıya karşı dayanıklı olan setlerle sıcak yiyeceklerinizi de muhafaza edebilirsiniz. Senetle saklama kabı ve servis setleri sipariş ederek uygun ödeme koşullarına sahip olan gereçlere evinizde yer verebilirsiniz. Taksitle saklama kabı ve servis setleri satın alarak bütçeniz için ideal olan gereçlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Estetik desenleriyle dikkat çeken birbirinden özel ürünlere elden taksitle saklama kabı ve servis setleri sipariş ederek ulaşabilirsiniz. Dayanım oranı yüksek olan malzemelerle üretilen mutfak aksesuarlar size oldukça uzun süreli bir kullanım desteği sağlar. Kredi kartsız saklama kabı ve servis setleri satın alabilmenize olanak sağlayan Soylu AVM’deki ürünler, pratik tasarımlarıyla size vakit kazandırır. Bu ürünlerin yarattığı zengin seçkiyi şimdi incelemeye başlayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.