3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Arzum AR012 Laguna Elektrikli Şofben

Arzum AR012 Laguna Elektrikli Şofben
 

819,00 ₺'den başlayan taksitlerle
5.460,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Arzum AR064 Termal Elektrikli Şofben

Arzum AR064 Termal Elektrikli Şofben
 

702,00 ₺'den başlayan taksitlerle
4.680,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
İhlas 1300183 Aura Şofben

İhlas 1300183 Aura Şofben
 

311,67 ₺'den başlayan taksitlerle
2.380,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Arnica EG54021 Lava Lux Elektrikli Şofben

Arnica EG54021 Lava Lux Elektrikli Şofben
 

288,75 ₺'den başlayan taksitlerle
2.253,00 ₺

Şofbenler

Yaşadığınız ve çalıştığınız alanların tümünde sıcak suya ihtiyaç var. Sıcak su üretmek için tasarlanan ve piyasaya sunulan farklı özelliklere sahip şofbenler mevcut. Soylu AVM olarak, birçok şofben modelini kredi kartsız alışveriş sistemimiz ile kullanıcılara sunuyoruz. İhtiyacınız olan şofben modelini belirleyerek mağazalarımızdan talep edebilir ve senetli alışveriş imkanlarından yararlanarak dilediğiniz şofbeni bizden alabilirsiniz. Senetle alışveriş yapan mağazalar içinde güvenilirliği ile ilk sırada yer alan Soylu AVM, lider markaların modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Elden Taksitle Şofben Almak Mümkün

Sektörde yer alan farklı markaların çeşitli özelliklerle donattığı ürünler için belirlenen şofben fiyatları, zaman zaman değişkenlik gösteriyor. Kimi zaman ulaşılması zor görünen modelleri bile Soylu AVM’nin senetle şofben seçeneklerinden faydalanarak rahatlıkla alabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak kapasitede bir şofben arıyorsanız mağazalarımızda bulunan ürün özellikleri size yol gösterecektir. Fakir markasının ürettiği şofben cihazları genellikle tüm ihtiyaçları karşılayacak niteliklere sahiptir. Güçlü ısıtıcı sistemine ve üstün güvenlik özelliklerine sahip bir Fakir şofben cihazına sahip olmak istiyorsanız Soylu AVM’den elden taksitle alışveriş yaparak bu sorunu hızlıca çözebilirsiniz. Mağazalarımızda bulunan tüm ürünlerde senetle alışveriş imkanı olduğunu da unutmamalısınız. Doğru bir ödeme planı ile Soylu AVM’den en kaliteli şofben cihazlarını almanız her zaman mümkün. Kullanıcı memnuniyet anketlerini gözeterek seçtiğimiz ve satışa sunduğumuz modellerin farklı renk ve boyut seçenekleri sunmasına da özen gösteriyoruz. Böylece banyonuz için en uygun tasarımı bulmanız daha da kolaylaşıyor. Hem mağazalarımız hem de sitemiz üstünden tüm ürünlerle ilgili kolayca bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Soylu AVM Müşterilerine Özel Elektrikli Şofben Fiyatları

Sağlam ve uzun ömürlü şofbenler için yüksek fiyatlar ödemenize hiç gerek yok. Mağazalarımızda bulunan Amica şofben modelleri son derece ekonomik fiyatlara sahip. Son zamanların en çok tercih edilen cihazlarından biri olan Amica Lava Lüx modeli, 3 kademeli tüp rezistansı içeriyor. 3 kademeli ayar düğmesi ile dilediğiniz sıcaklıkta çalışan bu model, susuz kaldığında kendisini otomatik olarak kapatıyor. Senetle alışveriş seçeneklerimiz arasında bulunan tüm Amica modelleri aynı güvenlik sistemine sahip. Ev elektroniği konusunda son derece iddialı makineler üreten Arzum, şofben modelleriyle de kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Dakikada 3 litre su ısıtabilen Arzum AR012 modeli, sıcaklık ayarının yanı sıra su debisi ayarı da sunuyor. 435 x 287 x 100 mm’lik boyutlarıyla son derece küçük tutulan Arzum şofben, dar mekanlarda uzun süreler boyunca güven içinde kullanabileceğiniz bir model. Marka açısından sayısız seçenek sunan Soylu AVM mağazalarında her zaman senetli alışveriş yapabilir ve seçtiğiniz ürünlere garanti belgeleriyle orijinal kutuları içinde sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartsız Şofben İçin Garantili Soylu AVM Seçimleri

Ödediğiniz şofben fiyatları, ancak işinizi görecek modellere sahip olduğunuz zaman bir anlam kazanır. Bu yüzden de bilinen markaların, sayısız testi geçerek satışa sunulan ürünlerinden birini seçmeniz önemlidir. Mağazamızda bulunan Goldmaster şofben, 7000 W güç üreten etkileyici bir cihaz. Emniyet termostatına ek olarak eklenen emniyet tapası sayesinde yüksek basınca karşı da ekstra koruma sağlıyor. 7 ayrı emniyet sistemi ve su kesilmelerine karşı kapanma özellikleri ile uzun süreler boyunca işinizi görmeye aday. Kredi kartsız, elden ödeme yaparak bir şofben sahibi olmak istiyorsanız incelemeniz gereken modellerden birisi de şüphesiz Goldmaster şofben. Soylu AVM olarak senetli alışveriş ile sunduğumuz bir diğer önemli model ise Arnica Hamam elektrikli şofben. Arnica şofben güvenilir yapısı, kademeli su sıcaklığı seçeneği ve ergonomik kullanım olanaklarıyla öne çıkıyor. Taksitle şofben alırken kafanıza takılan tüm soruların cevabını Soylu AVM’nin sunduğu cihazlarla giderebilir ve size en uygun modeli hemen sipariş verebilirsiniz.