3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Mr.Sleep Helen 150x200 Baza VİZON

Mr.Sleep Helen 150x200 Baza VİZON
 

396,00 ₺'den başlayan taksitlerle
4.620,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Mr.Sleep Helen 150x200 Baza EKRU

Mr.Sleep Helen 150x200 Baza EKRU
 

612,00 ₺'den başlayan taksitlerle
7.140,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Mr.Sleep Moda Solid Deri Kahve 150x200 Baza

Mr.Sleep Moda Solid Deri Kahve 150x200 Baza
 

612,00 ₺'den başlayan taksitlerle
7.140,00 ₺

Baza

Kullanıcılarına senetle alışveriş imkânı tanıyan kurumlardan olan Soylu AVM ile eviniz için birbirinden özel bazalar sipariş edebilirsiniz. Senetli alışveriş olanağının yarattığı kolaylık sayesinde, tek ve çift kişilik bazaları kredi kartı kullanmadan satın alabilirsiniz. Elden taksitli alışveriş seçeneğini kulanıcılarına sunan Soylu AVM, kredi kartsız alışveriş yöntemiyle size banka limitlerinin yarattığı kısıtlamalardan kurtulabilmeniz için opsiyon oluşturur. Dayanıklılıkları ile öne çıkan birbirinden zarif bazaları, senetle alışveriş yapan mağazalar arasında yer alan Soylu AVM güvencesiyle evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Baza satın alarak evinizde yatağınızı uyku konforunuzu belirgin biçimde artırabilirsiniz. Bulunduğunuz alanı yükselten ve zemine temas etmenizi önleyen tek kişilik baza modelleri, çocuklar ve yetişkinler için uygun olan birçok seçeneği içerir. Baza fiyatları yönünden cazip olan birçok modele yer veren Soylu AVM ie evinizin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Tasarımlarıyla beğeni toplayan çift kişilik baza çeşitleri, iki kişilik yataklarla uyumludur.

Açılabilen Bazalarla Eşyalarınızı Rahatça Saklayın

Çok yönlü tasarımlarıyla dikkat çeken baza yatak modelleri, açılabilir yapılarıyla kullanıcılarını memnun eder. Açılabilir tasarım, bazanızın alt kısmını eşyalarınızı yerleştirmek için değerlendirebilmenizi sağlar. Baza başlık modelleriyle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler, yatak odanızı daha işlevsel kılabilmeniz için idealdir. Yatak baza çeşitlerini de kullanımınıza sunan Soylu AVM, yıl boyunca kaliteli bir şekilde dinlenebilmeniz için uygun olan ürünlere erişebilmenizi sağlar. Yatak baza başlık modellerinden yararlanarak, yatağınızı estetik başlıklarla beraber kullanabilirsiniz. Tek kişilik baza fiyatları açısından ekonomik olan birçok ürünün bulunması, eviniz için hesaplı bir eşya satın alabilmenizi sağlar. Soylu AVM’nin satın alma kolaylığı sağlayan senetli alışveriş özelliği, baza modelleri dilediğiniz seçimi yapabilmenize yardımcı olur. Beğenilerinize uygun bazaları çocuk odasında ya da yatak odanızda kolayca kullanabilirsiniz.

Ayaklı Tasarıma Sahip Baza Modelleri

Taban kısmında ayak desteğine yer veren tasarımlarıyla beğeni toplayan tek kişilik yatak baza modelleri sayesinde evinizde konforlu bir üründen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bazanızın alt kısmının zemine sürtünmesini önleyen ayak desteği, ürününüzün alt bölümünün küflenme ve tozlanma gibi sorunlardan korunabilmesi için idealdir. Çift kişilik baza fiyatları konusunda birçok ekonomik ürünü size sunan Soylu AVM, ağırlığınızı kolayca kaldıran ayaklara sahip olan baza modellerini içerir. Bazalarda kullanılan menteşe sistemi, ürününüzün alt kısmına ulaşırken işlerinizi kolaylaştırır. Açılabilir şekilde üretilen çift kişilik yatak baza modelleri arasından seçiminizi gerçekleştirerek, giysilerinizi ve nevresimlerinizi saklayabileceğiniz ekstra bir alan kazanabilirsiniz. Baza yatak fiyatları açısından hesaplı olan ürünler sipariş etmek istiyorsanız, taksitli ve senetli alışverişin adresi olan Soylu AVM’yi tercih edebilirsiniz.

Silinebilir Bazalarla Hijyen Elde Edin

İç ve dış kısımları silinebilir olan bazaları sipariş ederek evinizde hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Yatak baza fiyatları yönünden avantajlı modelleri içeren bu ürünler, bütçeniz için ideal olan birçok opsiyonu size sunar. Dilerseniz senetle baza sipariş edebilmenize olanak tanıyan Soylu AVM sayesinde geniş bir zaman dilimine yayarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Baskıya ve darbelere karşı dayanıklı olan bu ürünleri taksitle baza satın almak isteyen kişiler için ideal olan Soylu AVM kalitesiyle sipariş edebilirsiniz. Elden taksitle baza alarak evinizdeki eski bazaları yenileriyle değiştirebilirsiniz. Ürünlerin ölçülerine dikkat ederek, yatağınızın ebatlarıyla uyumlu olan bazaları sipariş edebilirsiniz. Kredi kartsız baza almak isteyen kullanıcılar için ideal olan çok sayıdaki modeli inceleyerek, evinizin tasarımına uygun olan ürünleri sipariş edebilirsiniz. Dış kısmı kumaş dolgusuna sahip olan bazalar, yumuşak yüzeyleriyle oldukça kullanışlıdır. Sade ve dayanıklı ahşap malzemelerle üretilmiş olan baza çeşitlerine de bu ürünleri şimdi incelemeye başlayarak ulaşabilirsiniz.