Havlu Grubu

.cs2D2816FE{} .csF1FA7A40{padding:0pt 0pt 0pt 0pt;border-top:none;border-r..

469,00

.cs2D2816FE{} .csF1FA7A40{padding:0pt 0pt 0pt 0pt;border-top:none;border-r..

499,00

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .cs26D..

144,00

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Havlu Grubu

Banyonuzda ve evinizdeki tuvaletlerde yer verebileceğiniz havlu grubu çeşitleriyle cilt dostu kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Senetle alışveriş yaparak ekonomik şekilde sipariş edebileceğiniz havlular, boyutlarına göre tercih edebileceğiniz birçok alternatifi size sunar. Yumuşak malzemelerin kullanılmasıyla üretilen pamuklu havlularla ellerinizi ve yüzünüzü kurulayabilirsiniz. Senetli alışveriş gerçekleştirerek sahip olabileceğiniz havluların üzerinde yer alan desenler son derece estetik bir görünüm yaratır. Banyonuzu ve tuvaletinizi daha şık hale getirmek için elden taksitli alışveriş yaparak havlu satın alabilirsiniz. Tasarımlarında asma noktasına da yer veren havlular, askılıklarla uyumlu bir şekilde kullanabilmeniz için idealdir. Kredi kartsız alışveriş yapmak için tercih edebileceğiniz, senetle alışveriş yapan mağazalar arasında kendisine yer bulan Soylu AVM, çok sayıda havlu çeşidine yer vererek zenginlik yaratır.

Hijyen ve Konfor Sağlayan Havlu Grubu Ürünlerine Taksitle Sahip Olun

Ellerinizi ve yüzünüzü yıkadıktan sonra kısa bir sürede kurulanabilmeniz için banyonuzdaki havlu modelleri size yardımcı olur. Boyutlarına göre birçok alternatifi içeren bu ürünler aynı zamanda havlu fiyatları ile cazip özellikler taşıyan opsiyonları da size sunar. El yüz havluları kullanarak gün içerisinde pratik bir şekilde kurulanabilirsiniz. Her iki yüzünü de kullanabileceğiniz havlular sayesinde konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Havlu seti çeşitlerini inceleyerek evinize uyumluluk kazandıran birçok tekstil ürününe sahip olabilirsiniz. Set halindeki havlular, desen ve renk bakımından birbirini tamamlayan ürünleri size sunar. Banyo havlusu kullanarak duş aldıktan sonra kısa bir sürede kurulanabilirsiniz. Havlularınızı ıslanmalarının ardında geniş açılı şekilde askılıklara asmanız kurumanın çabuk gerçekleşmesini sağlar. Çabuk kuruyan ürünler arasında havluların yanı sıra bornoz çeşitleri de yer alır. Böylece, duştan sonra pratik şekilde ıslaklıktan kurtulabilirsiniz.

Cilt Tahrişini Önleyen Havlu Grubu Çeşitlerini Senetle Sipariş Edin

İpeksi yüzeyleriyle dikkat çeken havlu grubu ürünleri, cilt tahrişi yaşamadan kurulanıp temizlenebilmenize yardımcı olur. Benzer şekilde, bornoz seti kullanarak da teninize yumuşak bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip olan bornozlar arasından aileniz için uygun olan setleri satın alabilirsiniz. Yılın belirli dönemlerine özel olarak kullanabileceğiniz havlu grubu ürünleri de vardır. Bu ürünlerden olan plaj havlusu modelleri, deniz kıyısında konforlu bir şekilde dinlenebilmenize yardım eder. Yılın tüm zamanlarında kullanabileceğiniz hamam seti çeşitleri, hamama giderken ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünleri bir arada içerir. Aile seti kullanarak ailenizin yetişkin ve çocuk üyeleri için uygun olan ürünlere bir arada sahip olabilirsiniz. Kadın kullanıcılar için geliştirilmiş olan büstiyer modelleri arasından seçim yaparak giyiminize şıklık katabilirsiniz. Ufak kazalara karşı önlem alabilmek için kullanabileceğiniz kurulama bezi çeşitleri, giysilerinizi silerken size yardımcı olur.

Kredi Kartsız Satın Alınabilen Havlu Grubu Ürünleri

Havlularınızı depolamak için havlu sepeti modelleri arasında bulunan kullanışlı aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Havlularınızı bir arada saklayabilmenize yardım eden sepetler size kullanışlılık sağlar. Banyonuz için ideal olan Elart bornoz seti çeşitlerini de Soylu AVM’deki havlu grubu ürünleri arasından sipariş edebilirsiniz. Benzer şekilde, duş sonrasında kullanabileceğiniz Minteks bornoz seti ile de konfor elde edebilirsiniz. Banyonuzu misafirleriniz için daha kullanışlı hale getirmek adına Schafer havlu seti kullanabilirsiniz. Konuklarınıza özel olarak saklayıp gerekli zamanlarda sunabileceğiniz Taç bornoz modelleriyle misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlayabilirsiniz. Senetle havlu bornoz seti sipariş edebileceğiniz Soylu AVM’de yer alan çok sayıda opsiyonu taksitli ödeme seçeneğinden yararlanarak değerlendirebilirsiniz. Taksitle havlu bornoz seti alırken dilerseniz elden taksitle ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Havlu bornoz seti seçimizini renk zevkinize göre gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartsız havlu bornoz seti satın alabilmek için bu ürünleri hemen incelemeye başlayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.