3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Baymak Duotec Compact Premix 24 Kw Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Baymak Lambert Lpy Compact 24 Premix Yoğuşmalı Kombi

Baymak Lambert Lpy Compact 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
 

4.080,00 ₺'den başlayan taksitlerle

Kombiler

Yaşam alanlarını ısıtan kombiler sayesinde evinizi, iş yerinizi ve işletmenizi kış soğuklarında kolayca sıcak tutabilirsiniz. Senetle alışveriş yaparak sipariş edebileceğiniz modern kombiler, elektrikten ve doğal gaz tüketiminden tasarruf sağlayabilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Farklı kapasitelere sahip olan kombileri, evinizin ihtiyaçlarına uygun modeller arasından senetli alışveriş özelliğiyle satın alabilirsiniz. Mutfağınızda ya da balkonunuzda kullanabileceğiniz kombi modelleri, iç ve dış alanlara monte edilebilmeye uygundur. Donma koruması özelliğine sahip kombiler sayesinde, ürününüz dondurucu hava koşullarına kolayca adapte olur. Elden taksitli alışveriş yaparak evinizi kısa bir sürede ısıtabilme yetisine sahip olan ürünleri sipariş edebilirsiniz. Boyutlarının küçük olması sayesinde, kullanışlı kombileri evinize kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Aynı zamanda oldukça hafif şekilde üretilmiş olan kombiler, montaj işlemleri esnasında kullanıcılarına yardımcı olur. Kredi kartsız alışveriş gerçekleştirerek senetle alışveriş yapan mağazalar arasındaki Soylu AVM aracılığıyla eviniz için ideal özellikler taşıyan bir kombiyi satın alabilirsiniz.

Dijital Ekran Yardımıyla Kullanıcılarını Bilgilendiren Senetle Kombi Çeşitleri

Gövdelerinde yer alan dijital ekran bölümüyle dikkat çeken kombiler aracılığıyla ısı değerlerini kısa bir sürede ayarlayabilirsiniz. Evinizin hangi derecede ısıtılması gerektiğini belirleyerek konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde etkisini göstermeye başlayan kombiler, evinizin ısısını ideal düzeyde tutabilmenize yardım eder. Geniş dijital ekran sahip olan ve kombi fiyatları yönünden ekonomik nitelikler taşıyan ürünler, sayıları ve yazıları kolayca okuyabilmenize olanak tanır. Birbirinden kullanışlı kombi modelleri arasından bütçenize ve gereksinimlerinize uyum sağlayan ürünleri sipariş ederek evinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çeken ürünleri kullanarak evinizde gece saatlerinde gürültü oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Yoğuşmalı kombi modellerinin de bulunması, doğal gaz tüketiminden verimlilik elde edebilmenize olanak tanır. Kombinizin çalışma performansını iyileştiren yoğuşma teknolojisi atık gazlarda yer alan su buharını da enerjiye dönüştürür. Böylece, yakıt verimliliğini üst düzeyde tutabilirsiniz.

Anında Sıcak Su Sağlayan Taksitle Kombi Modelleri

Yaz aylarında da verimli şekilde çalıştırabileceğiniz kombiler, kesintisiz sıcak su desteği elde edebilmeniz için idealdir. Böylece, duş alırken ve ellerinizi yıkarken anında sıcak su elde ederek konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Suyun ısınması için beklemenize gerek kalmaması, soğuk suyun boşa akıp ziyan olmasını da önler. Demirdöküm kombi kullanırken ürününüzün sıcak su seviyesini kontrol paneli üzerinden ayarlayabilirsiniz. Dijital ekranlı ya da tuşlu gövde tasarımına sahip olan kombilerin su ısıtma seviyesini saniyeler içerisinde belirleyebilirsiniz. Demirdöküm yoğuşmalı kombi kullanarak doğal gazdan maksimum verim alıp doğaya ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Modülasyon teknolojisini de kullanan modern kombiler, çalışma performansını optimize eden özelliklere sahiptir. Yalnızca gerekli zamanlarda çalışan kombiler sayesinde yüksek verim elde ederek evinizi ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Korozyona Karşı Dayanıklı Tasarıma Sahip Kredi Kartsız Kombi Çeşitleri

Tasarımlarında yer alan borularla dikkat çeken modern kombiler, suyun yaratabileceği korozyon sorununa karşı dayanıklıdır. Paslanma ve aşınma problemlerine karşı da çözüm sağlayan kombiler sayesinde uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Eşanjör teknolojisini de kullanımınıza sunan bu ürünleri senetle kombi satın alabilme avantajını değerlendirerek sipariş edebilirsiniz. Çeşme suyunu ve kalorifer suyunu birbirinden ayıran eşanjörlere sahip olan kombilerle verimli bir kullanım gerçekleştirerek ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Taksitle kombi sipariş ederek, geniş bir zaman diliminde ödeme yaparak bütçenize uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Isıtma aralığı son derece geniş olan ürünleri elden taksitle kombi siparişi vererek satın alabilirsiniz. Işıklı uyarı özelliği bulunan ürünlerle güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartsız kombi satın alabilmenizi sağlayan Soylu AVM’deki ürünleri şimdi inceleyebilirsiniz.