3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Vestel Bm 2301 / BM 3121 Bulaşık Makinesi

Vestel Bm 2301 / BM 3121 Bulaşık Makinesi
 

1.898,67 ₺'den başlayan taksitlerle
14.972,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Vestel Bm 2401 X Bulaşık Makinesi

Vestel Bm 2401 X Bulaşık Makinesi
 

2.233,33 ₺'den başlayan taksitlerle
17.611,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Vestel Bm 2401 Bulaşık Makinesi

Vestel Bm 2401 Bulaşık Makinesi
 

1.987,42 ₺'den başlayan taksitlerle
15.672,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Vestel  BM-4201 X / BM-4202 X Wifi  Bulaşık Makinesi

Vestel BM-4201 X / BM-4202 X Wifi Bulaşık Makinesi
 

2.233,33 ₺'den başlayan taksitlerle
17.611,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Vestel BM-401 / BM 4201 / BM 4202 Wifi  Bulaşık Makinesi

Vestel BM-401 / BM 4201 / BM 4202 Wifi Bulaşık Makinesi
 

1.987,42 ₺'den başlayan taksitlerle
15.672,00 ₺
3 İş Günü İçerisinde Kargoda
Vestel BM-301 / BM-3101  Bulaşık Makinesi (BM 3111)

Vestel BM-301 / BM-3101 Bulaşık Makinesi (BM 3111)
 

1.898,67 ₺'den başlayan taksitlerle
14.972,00 ₺

Bulaşık Makineleri

Soylu AVM sayesinde senetle alışveriş seçeneği ile satın alabileceğiniz, önemli markalara ait bulaşık makineleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birden fazla programa sahip olan bu beyaz eşyaları senetli alışveriş opsiyonuyla sipariş ederek kredi kartına ihtiyaç duymaksızın evinizin gereksinimlerini giderebilirsiniz. Elden taksitli alışveriş gerçekleştirmek isteyen kişiler için kredi kartsız alışveriş özelliğiyle kullanıcılarına hizmet veren Soylu AVM, senetle alışveriş yapan mağazalar arasında dikkat çeker. Kaliteli ve hesaplı bulaşık makinesi modelleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek mutfağınızda kullanabileceğiniz pratik bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bulaşık makinesi fiyatları konusunda cazip ürünleri seçiminize sunan Soylu AVM, bütçenize uygun sipariş verebilmeniz için size yardımcı olur. Bulaşık makinesi modelleri açısından birçok opsiyonun bulunması, kapasiteleri bakımından size uygun ürünlere ulaşabilmenizi kolaylaştırır. 8 kişilik, 10 kişilik ya da 12 kişilik bulaşık makinelerini şimdi incelemeye başlayarak hemen seçimde bulunabilirsiniz.

 

Sessiz Çalışan, Kredi Kartsız Bulaşık Makineleri

 

Günün her saatinde kullanabilmeniz için uygun olan A+ bulaşık makineleri, sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çeker. Gürültü problemi yaşamamak için tercih edebileceğiniz bu ürünler, mutfağınızda makine gürültüsü oluşmasını önler. Solo bulaşık makinesi çeşitlerini de kullanımınıza sunan Soylu AVM, aynı zamanda ankastre bulaşık makinesi modellerine de yer vererek sizin için zengin opsiyonlar oluşturur. Dijital ekran desteğiyle kullanıcılarına kolaylık sağlayan ürünleri sipariş ederek karanlık ortamlarda da bulaşık makinenizi kolayca yönetebilirsiniz. Hızlı yıkama seçeneğine sahip Altus bulaşık makinesi modellerini kullanarak mutfak gereçlerinizi kısa bir süre içerisinde temizleyebilirsiniz. Dakikalar içerisinde detaylı bir şekilde yıkama yapabilen Profilo bulaşık makinesi modellerini inceleyerek mutfağınızda size zaman kazandıracak bir ürün satın alabilirsiniz.

 

Alan Tasarrufu Yaratan ve Taksitle Satın Alınabilen Bulaşık Makinesi Modelleri

 

Az alan kapladıkları için beğeni toplayan Regal bulaşık makinesi çeşitleri, mutfağınızı dekore ederken size kolaylık sağlar. Tabanlarında yer alan ayaklarla kullanışlılık yaratan bulaşık makineleri, ürününüzün zeminde kaymasını önleyerek güvenliği artırır. Aynı zamanda alt kısmın zemine sürtünmesini de önleyen ayaklar, makinenizin tabanının korunmasına yardım eder. Samsung bulaşık makinesi çeşitleri arasındaki sesli uyarı yapan modeller, yıkama tamamlandıktan sonra sizi bilgilendirir. Süre ayarını geniş bir aralıkta ayarlayabilmeniz için uygun olan Vestel bulaşık makinesi çeşitlerini kullanarak pratik bir şekilde kirli tabaklarınızı yıkayabilirsiniz. Su tasarrufu sağlayan ve ekonomik yıkama seçeneklerine sahip olan ürünleri senetle bulaşık makinesi satın alabileceğiniz Soylu AVM aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. Yarım yük seçeneği bulunan modern makineler, iç kısmın ancak yarısının dolu olduğu zamanlarda daha az su harcayarak yıkama yapabilmenize olanak tanır.

 

Kullanışlı Sepetlere Sahip Bulaşık Makinelerini Senetle Sipariş Edin

 

Yemeklerden sonra bulaşıklarınızı makinenize kısa bir sürede yerleştirebilmek için sepetlerden yararlanabilirsiniz. Alt ve üst sepet desteği sunan makineler, mutfak gereçlerinizi ebatlarına göre tasnif edebilmeniz için idealdir. Taksitle bulaşık makinesi sipariş edebileceğiniz Soylu AVM’de, kapasitelerine ve program sayılarına göre satın alabileceğiniz birçok seçenek yer alır. Bu seçeneklerin özelliklerini inceleyerek bütçenize uygun siparişler oluşturabilirsiniz. Deterjan ve tablet hazneleri ile kullanışlılık sağlayan bulaşık makineleri, temizlik için gerekli olan malzemeleri kolayca yerleştirebilmeniz için uygun tasarımlara sahiptir. Kapaklı tablet haznesi tasarımıyla dikkat çeken bulaşık makineleri, yıkama tabletini kısa bir sürede yuvasına yerleştirebilmenize yardımcı olur. Modern pervane teknolojisini kullanan ürünler, suyun tüm bulaşıklara aynı oranda ulaşmasını mümkün hale getirir. Böylece, merkezde yer alan tabaklarınız da, arka kısımlarda yer alan bardaklarınız da aynı şekilde yıkanır. Elden taksitle bulaşık makinesi satın alabileceğiniz Soylu AVM’deki modern özelliklere sahip ürünleri incelemeye başlayarak kredi kartsız bulaşık makinesi siparişinizi şimdi verebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Markaları

Günümüzde bulaşık yıkama işini kolaylaştıran ve zaman kazandıran bulaşık makineleri, modern mutfakların olmazsa olmazlarından biridir. Bu yazıda, ALTUS, REGAL, HOOVER, SAMSUNG ve VESTEL gibi beş popüler bulaşık makinesi markasından bahsedeceğiz.

ALTUS

Yerli ve güvenilir bir marka olarak bilinen ALTUS, enerji verimliliği ve fonksiyonellikle ön plana çıkan bulaşık makineleri sunmaktadır. A+ ve A++ enerji sınıflarında modellerle enerji tasarrufu sağlayan ALTUS bulaşık makineleri su ve enerji tüketimi konusunda da çevre dostudur. Gelişmiş program seçenekleri ve sessiz çalışma özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanır.

REGAL

Türkiye'de üretilen REGAL markası, uygun fiyatlı ve kaliteli bulaşık makineleriyle dikkat çeker. Dayanıklı ve şık tasarımlarıyla tercih edilen REGAL bulaşık makineleri, geniş kapasite seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara hitap eder. REGAL'in sunduğu enerji sınıflarındaki modeller, enerji ve su tüketimi konusunda tasarruf sağlar.

HOOVER

İtalyan kökenli olan HOOVER, teknolojik ve yenilikçi bulaşık makineleriyle ün yapmıştır. İleri teknolojiye sahip modelleri, enerji ve su tasarrufu konusunda öncüdür. HOOVER bulaşık makineleri, çeşitli programlar ve akıllı sensörlerle mükemmel temizlik performansı sunar. Üstün tasarım ve fonksiyonelliğiyle kullanıcıların gözdesidir.

SAMSUNG

Güney Kore kökenli teknoloji devi SAMSUNG, bulaşık makinesi alanında da başarılı ve yenilikçi ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Akıllı ve ileri teknoloji özellikleri ile dikkat çeken SAMSUNG bulaşık makineleri, enerji tasarrufu ve uzun ömürlülük sunar. Özellikle WaterWall ve Zone Booster teknolojileri sayesinde, etkili temizlik ve bölgesel yıkama seçenekleriyle kullanıcılara konfor sağlar.

VESTEL

Türkiye'nin güçlü beyaz eşya markalarından biri olan VESTEL, estetik ve fonksiyonel bulaşık makineleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. A+ ve A++ enerji sınıflarında modeller sunarak enerji tasarrufunda iddialı olan VESTEL bulaşık makineleri, su tüketimi konusunda da çevre dostu seçenekler sunar. Gelişmiş yıkama programları ve sessiz çalışma özellikleri ile kullanıcıların memnuniyetini sağlar. Ayrıca VESTEL, yarı entegre ve tam entegre bulaşık makineleri ile de mutfaklara uyumlu tasarımlar sunmaktadır.