Radyatörler

.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt} .csAC4..

1.167,00

.cs9E88DB87{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 12pt 0pt;background..

640,00

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Radyatörler

Elektrikli ısıtıcılar içerisinde, konforlu kullanımı ve kolay taşınabilir yapısıyla radyatör modelleri, Soylu AVM’de elden taksitli alışveriş fırsatıyla sizlerle! Dilimli yapıya sahip olan radyatörler, oda içerisindeki hava akımını kendi lehine kullanarak her yöne ısı yayılımı sağlayabiliyor. Ayarlanabilir ısı kontrolleri sayesinde ise odanızın boyutuna ve istediğiniz sıcaklığa göre farklı derecelerde kullanabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri ile senetle radyatör sahibi olabilir, birbirinden farklı güvenlik önlemlerine sahip ürünlerle içiniz rahat bir şekilde evinizi veya ofisinizi ısıtabilirsiniz. Radyatör satın almak için senetle alışveriş yapan mağazalar arıyorsanız Soylu AVM sizin için bu imkanı sağlıyor.

Konforlu Isınma İçin Elden Taksit Avantajıyla Radyatör Modelleri

Radyatörler, iç kısmında yer alan yağın ısınması prensibine dayanarak ısı yayılımı sağlıyor. Bu özelliği sayesinde birçok başka ısıtıcıdan farklı olarak, asıl ısı kaynağı direkt olarak havayla temas etmiyor. Havayla temas eden dış yüzey de bu sebeple havanın kuruması problemine yol açmıyor. Isınırken bulunduğunuz odanın havası üzerinde negatif etkiler yaratmayan radyatör modelleri, birbirinden özel seçeneklerde Soylu AVM’de. Fakir radyatör ürünleri, çevre korumalı yağ kullanımı ve düşük ses seviyesiyle mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Fakir ürünlerine ek olarak size sunulan tüm radyatör ürünlerinde yer alan ayarlanabilir termostat özelliği de oldukça etkili bir kullanım içeriyor. Odanızın, sahip olmasını istediğiniz ısı seviyesinde kalması için termostat üzerinden ısı derecesini belirleyebilirsiniz. Belirlenen ısıya ulaşıldığında otomatik olarak kapanan ve ısı düşmeye başladığında yeniden çalışan radyatörler, senetle alışveriş fırsatıyla sizlerle. Fan özelliği bulunan radyatörler ise ısı yayılımını hızlandıran işleviyle bulunan ortamın istenen ısıya kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor. Konforlu ısınma için birçok özelliğe sahip ürünlere, elden taksitle radyatör alma imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Her An Her Yerde Mükemmel Isı Kaynağı

Radyatörler, yer kaplamayan yapılarıyla küçük odalarda dahi kolay bir ısınma alternatifi yaratıyor. Aynı zamanda tekerlekli yapıları sayesinde, yerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bir başka odada kullanmak istediğinizde taşıma kolaylığı sağlayan tekerlek aksamı keyifli bir kullanım sunuyor. Fakir dilim radyatör modelleri, kolay manevra kabiliyeti sağlayan dört tekerlekli yapısıyla oda içerisinde de yalnızca birkaç saniyede dilediğiniz alanda ısıtmaya devam edebiliyor. Radyatörleri evinizin ısıtma ihtiyacında kullanabileceğiniz gibi, ofis veya iş yerlerinde de değerlendirebilirsiniz. Kısa sürelerle bulunduğunuz alanlar için hızlı bir ısınma çözümü oluşturan radyatör modelleri, kredi kartsız alışveriş fırsatıyla sizlere sunuluyor. Hızlı ve konforlu ısınma ihtiyacı için taksitle radyatör sahibi olabilir, kolay bir ödeme yöntemi olarak elden ödeme imkanını değerlendirebilirsiniz.

Üstün Güvenlik Önlemleriyle Kredi Kartsız Alınabilen Radyatör Fiyatları

Radyatörler içerisinde, olası problemlere karşı koruma sağlayan güvenlik önlemleri bulunuyor. Formu dik bir yapıda olan radyatörler içerisinde, devrilmeye karşı otomatik kapanma özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde çocuklar ve evcil hayvanlar tarafından kazayla yaşanabilecek devrilmeler sorun olmaktan kalkıyor. Güvenlik önlemleri içerisinde bir başka önemli konu ise aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği. Olması gereken değerlerin dışındaki ısınmaları tespit eden bu koruma sayesinde cihaz otomatik olarak kapatılıyor. Üstün güvenlik önlemleri içeren radyatör fiyatları, elektrikli ısıtıcılar içerisinde oldukça uygun bir değer olan 2400 W ve 2500 W civarında maksimum güç tüketimleri ile uygun bir seçenek. Küçük boyutlu odalar için maksimum ısı seviyesinde dahi çalıştırmanıza gerek olmayan radyatör modellerini, 800 W civarı düşük güç tüketimleri ile kullanarak, oldukça tasarruflu bir elektrikli ısıtıcı olarak tercih edebilirsiniz. Tasarruflu ısınma için kredi kartsız radyatör alma şansına Soylu AVM’de sahipsiniz. Senetli alışveriş olanağıyla dilediğiniz radyatöre sahip olabilir, konforlu ısınmanın keyfini sürebilirsiniz.