Isıtıcı Ayakları

.cs9E88DB87{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 12pt 0pt;background..

16,00

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Isıtıcı Ayakları

Elektrikli ısıtıcıların kullanımını kolaylaştıran ve geniş bir hareket alanı sağlayan ısıtıcı ayağı modelleri sizlere sunuluyor. Isıtıcınız için ihtiyaç duyduğunuz ısıtıcı ayaklarına, elden taksitli alışveriş fırsatıyla Soylu AVM’nin geniş ürün çeşitliliği içerisinden ulaşabilirsiniz. Dayanıklı bir yapıya sahip olan ısıtıcı ayaklarının üretiminde genel olarak alüminyum malzeme tercih ediliyor. Darbelere karşı dayanıklılık göstermesinin yanında hafif bir yapıya da sahip olan alüminyum malzeme, taşıma esnasında kolay bir kullanım sunuyor. İnfrared ısıtıcıların kullanılması gereken yüksekliği ve açıyı ayarlamak için tercih edebileceğiniz ısıtıcı ayaklarını, doğru ısı yayılımı için değerlendirebilirsiniz. Isıtıcı ayağı satın almak için senetle alışveriş yapan mağazalar arıyorsanız Soylu AVM sizin için en doğru adres!

Her Marka ve Modele Uygun Kredi Kartsız Isıtıcı Ayakları

Birbirinden farklı markaların ısıtıcıları için kullanabileceğiniz ısıtıcı ayağı modelleri, uyumlu yapısıyla işlevsel bir kullanım sağlıyor. Kumtel ısıtıcı ayağı modelleri, Kumtel ısıtıcılarla birlikte birçok model için de uyum gösteriyor. Ürün içerisinde yer alan aparatlar ile yalnızca birkaç dakika içerisinde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Dört parçalı ayak aksamı ile ürün gövdesinin üzerindeki ağırlık dengeli bir şekilde karşılanarak güvenli bir kullanım içeriyor. Isıtıcının konumunu kolaylıkla belirlemek ve sağlamlığından emin bir şekilde kullanmak için senetli alışveriş fırsatıyla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Her markaya uygun ısıtıcı ayaklarının desteklediği markalar içerisinde; Ufo, Kumtel, Fakir, Sinbo, Sunny, Alfacell, Veito, Afl ve Luxell gibi markalar bulunuyor. Elektrikli ısıtıcınız bu markalar içerisinde ise genel kullanım amaçlı üretilen ısıtıcı ayaklarını tercih edebilirsiniz. Tüm ısıtıcı markalarıyla uyumlu bir şekilde çalışabilen ürünler, farklı boyut ve ağırlıktaki ısıtıcılarla kullanımda dahi sağlam bir zemin oluşturma görevi sağlıyor. Taksitle ısıtıcı ayağı sahibi olmak için Soylu AVM’nin kredi kartsız alışveriş avantajından faydalanabilirsiniz.

Isıtıcının Kontrolü Sizin Elinizde

Ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartsız alışveriş imkanıyla ısıtıcı ayakları, üzerinde barındırdığı çeşitli ayarlama özellikleriyle ısıtıcınız üzerindeki tüm kontrolün sizin elinizde olmasını sağlıyor. Gün içerisinde oturduğunuz alanlar farklı yükseklikler içerebiliyor. Çalışma masası, koltuk ve minder gibi birçok alan farklı yüksekliklerde oturmanıza sebep oluyor. Işıkla ısıtma sistemi içeren infrared ısıtıcıların etkili kullanımı için ise doğru açı ve yüksekliğin sağlanması gerekiyor. Ayarlanabilir gövde uzunluğu özelliğiyle senetle ısıtıcı ayağı sahibi olabilir, ısının yönünü dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Isıtıcı ayağı üzerinde yer alan bir başka önemli aksam ise açı ayarıdır. Isıtıcı başlığının aşağı veya yukarı doğru, istenen açıya gelmesini sağlayan bu aksam sayesinde yükseklik ayarının yanında en doğru açıya da sahip olabilirsiniz. Sıkıştırma aksamı ile istediğiniz yükseklik ve açı ayarını sabitleyebilir, değiştirmek istediğiniz zaman yalnızca birkaç saniye içerisinde başka ayarlamalar yapabilirsiniz. Konforlu ve kontrollü kullanım için elden taksitle ısıtıcı ayağı modelleri sizlere sunuluyor.

Senetli Alışveriş Avantajı ile Isıtıcı Ayağı Fiyatları

İnfrared ısıtıcılar için işlevsel bir kullanım sunan ısıtıcı ayağı fiyatları, birbirinden özel ödeme imkanıyla oldukça uygun seçenekler içeriyor. Dayanıklı alüminyum ve sert plastik malzemeden üretilen ısıtıcı ayakları, uzun ömürlü yapısıyla ödendiği miktarı karşılayabiliyor. Kredi kartınız olmasa dahi sizlere senetle alışveriş yapma fırsatı sunan Soylu AVM ile, uygun fiyatlı ısıtıcı ayağı sahibi olabilirsiniz. Kredi kartsız ısıtıcı ayağı modellerine kolaylıkla ulaşarak ısıtıcınızı evinizin dilediğiniz odasında kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir gövde boyu, ısıtıcı açısı ayarı ve pratik kurulumuyla oldukça konforlu bir kullanıma sahip olan ısıtıcı ayakları, elden taksitli alışveriş fırsatıyla sizlere sunuluyor. Siz de bir an önce size en uygun ısıtıcı ayağını belirleyip avantajlı seçeneklerle ısının kontrolünü elinize alın!