Uydu Alıcı

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

.cs2D2816FE{} .csF1FA7A40{padding:0pt 0pt 0pt 0pt;border-top:none;border-r..

1.152,00 ₺

128 TL'den başlayan taksitlerle

..

0,00 ₺

0 TL'den başlayan taksitlerle

Uydu Alıcıları

Soylu AVM uydu alıcısı fiyatları konusunda sizlere en iyi fırsatları sunmaya devam ediyor. Senetle alışveriş yapan mağazalar arasında hem ürün kalitesi hem de taksitle ödeme politikası ile ayrışan ve öne çıkan Soylu AVM’de dilediğiniz her ürün taksitle satın alabilirsiniz.Televizyon izlenen her yerde ihtiyaç duyulan uydu alıcıları çeşitli özellikleriyle birbirlerinden ayrılır. Temel olarak televizyon yayınlarını yakalamanızı sağlasalar da farklı unsurlar içerirler. Yayın kaliteleri bile modelden modele değişebilir. TV cihaz uyumu, hard diske kayıt imkanı ve Wi-Fi gibi farklı fonksiyonlarla pek çok uydu alıcısı modeli bulunuyor. Senetle uydu alıcısı sahibi olmak isteyenler, Soylu AVM ile hemen sipariş verebilir. Ürünleriniz garanti belgesi eşliğinde kapınıza kadar gelir.

Goldmaster Uydu Alıcısı Çeşitleri Elden Taksitle Soylu AVM’de

Sektörün önde gelen markalarından olan Goldmaster, çeşitli uydu alıcısı modelleri üretiyor. Bu modeller kullanım şeklinize göre değişen bazı seçenekler sunar. Küçük ebatlı ama fonksiyonel bir alıcıya ya da daha büyük ve android özellikleri taşıyan bir uydu alıcısına ihtiyacınız olabilir. Kararı siz verin ve sonra Soylu AVM ile peşin fiyatına, elden senetle uydu alıcısı sahibi olun. Seçeneklerimiz arasında yer alan, taksitle Goldmaster Explorer Android 4K uydu alıcısı, size çok farklı kullanım imkanları sunan gelişmiş bir model. Uydu alıcısı görevinin yanı sıra sizlere Netflix, YouTube, IP TV ve Kodi izleme desteği sunan bu modelle, bilgisayarsız ya da tabletsiz, internet üstünden yapılan yayınları izleme şansınız oluyor. Yayımlanan hemen hemen her şeyi izleyebileyeceğiniz bu model, kullanımı oldukça kolay bir akıllı kumanda ile birlikte gönderiliyor. Dahili Wi-Fi teknolojisi sayesinde sizi tüm dünyaya ulaştıran Goldmaster Explorer Android 4K uydu alıcısı modelini kredi kartsız alışveriş seçeneğini kullanarak Soylu AVM’den temin edebilirsiniz.

Kredi Kartsız Uydu Alıcısı Fırsatlarını Kaçırmayın

Goldmaster Micro-10 HDMI uçlu mini uydu alıcısı, küçük bir cihaza ihtiyaç duyanlar için üretilen pratik bir model. Kredi kartsız uydu alıcısı seçeneklerimiz arasında yer alan bir başka model ise Goldmaster Victor Full HD uydu alıcısı. Yüksek yayın kalitesi ve gerçekçi renklerle televizyon izlemenin en iyi yollarından birisi olan bu küçük modeli, TV’nizin durduğu sehpa ya da platforma rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Gelişmiş kumanda sistemiyle dilediğiniz yayın sistemini takip edebilirsiniz. Senetli alışveriş yöntemiyle hemen sipariş vermeniz mümkün. Televizyonunuz çok büyük bir ekrana sahip ise yüksek çözünürlük sunan bir uydu alıcısı modelini tercih etmeniz daha doğru olur. Hem görüntü kalitesi açısından hem de gelen yayınları rahat takip etmeniz açısından sitemizde bulunan uydu alıcısı modellerinin teknik özelliklerine mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca ev sinema sistemi gibi gelişmiş bir ses sisteminiz varsa ya da almayı düşünüyorsanız seçeceğiniz uydu alıcısının ses özelliklerini bilmenizde fayda var. Taksitle satışa sunduğumuz alıcılar arasında tüm ihtiyaçları karşılayacak modeller mevcut.

Soylu AVM Taksitle Uydu Alıcısı Arayanların İlk Adresi

Ekonomik olarak her şeye yetişmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Bu yüzden satış politikamız, kredi kartsız uydu alıcısı sahibi olmanıza imkan sağlıyor. İhtiyacınıza uygun, bütçenizi yormayacak bir uydu alıcısı seçtiğinizde Soylu AVM mağazalarından senetle alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistem tüm ihtiyaçlarınız için geçerlidir. Televizyon, bilgisayar ya da uydu alıcı olsun, Soylu AVM’den dilediğiniz her türlü elektronik eşyayı elden senetle satın alabilir, uygun koşullarda ödeyebilirsiniz. Mağazalarımızda dilediğiniz her türlü ürünü bulabilir, aynısı yoksa bile bir benzerini mutlaka satın alabilirsiniz. Farklı özellikler sunan uydu alıcılarını inceleyerek ihtiyacınız olan marka ve modeli seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra banka ve kredi kartı gibi yöntemlere ihtiyaç duymadan ürünü Soylu AVM’den sipariş verebilirsiniz.